Invoice / email variables

Phoca Cart - complex e-commerce extension
mino182
Phoca Professional
Phoca Professional
Posts: 163
Joined: 12 Feb 2015, 13:30

Invoice / email variables

Post by mino182 »

Ahoj, prosim, je (alebo bude) mozne zobrazit aj label premennej, ktora je z uzivatelskeho pola? Napr. telefon, vramci billing/shipping info? Alebo neuvazoval si o implementacii smarty-php alebo ineho template enginu, aby sa s premennymi dalo pouzit if/else? Ide mi o zobrazenie tel. cisla s "tel.:" ale ked niekto cislo neuvedie, nechcem tam prazdny label... Diky.
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47891
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Invoice / email variables

Post by Jan »

Ahoj,

viz:
https://www.phoca.cz/documentation/115- ... or-vendors

u proměnných se může použít bs prefix, např: {bs_name_first}, který říká, použi jméno z billing adresy, když není, tak ze shipping adresy (jde to i obačně s sb prefixem)

Stejně to funguje u telefonu, ale není zde kontrola na všechny prázdná pole.

Momentálně předěláváme order statusy na Joomla core mail templates a uvidíme, zda tam bude víc možností.
If you find Phoca extensions useful, please support the project
mino182
Phoca Professional
Phoca Professional
Posts: 163
Joined: 12 Feb 2015, 13:30

Re: Invoice / email variables

Post by mino182 »

Ano, toto poznam, mne ide o to zobrazit telefonne cislo vo formate "tel.: 1234567". Lebo ked tam je len "1234567" nie vzdy je jasne, ze je to telefonne cislo. A ked do shipping info dam: tel.: {s_phone_1} a cislo zakaznik nezadal, tak sa mi tam zobrazi len "tel.:". Takze keby napr. boli este premenne napr. s prefixom "label": {label_s_phone_1} ktore by zobrazovali aj label toho pola (idealne v jazyku usera) bolo by to perfektne. Hlavne ked je viac roznych custom poli...
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47891
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Invoice / email variables

Post by Jan »

Ahoj, uvídíme, co vše za podmínky nám mail templates dovolí.
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Post Reply