Sportovní komponenta

General Forum
ondrej.klucka.mk
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2016, 17:19

Sportovní komponenta

Post by ondrej.klucka.mk »

Ahoj Honzo,

nechtěl by jsi udělat jednu slušnou sportovní komponentu? Myslím si, že v kombinaci s ostatními komponentami, které nabízíš, by to bylo bezkonkurenční.
Nyní od tebe testuji Phoca Cart a musím uznat, že běží skvěle. Jednoduchá, rychlá a třeba pro takový menší Fanshop vynikající.

Díky za odpověď.

Ondřej
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47905
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Sportovní komponenta

Post by Jan »

Ahoj, no momentálně mám hodně práce s Phoca Cart a do budoucna mě zase čeká přepisování komponent na další verzi Joomly!, takže bych to asi časově nezvládal. Jen pro info, co je to sportovní komponenta?
If you find Phoca extensions useful, please support the project
ondrej.klucka.mk
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2016, 17:19

Re: Sportovní komponenta

Post by ondrej.klucka.mk »

Komponentu pro sportovní kluby, obecnou, aby se dala využívat všemi směry ve sportu. Fotbal, hokej, volejbal, košíková apod..

Na starém webu používám J2.5 a komponentu joomlague, nyní si pohrávím s joomleague ve velmi ranné fázi pro J3x, jenže původní autor se jíž do ní nehrne a tak ju vytváří komunita. Já bych raději preferoval od lidí, co již něco vytvořili, jako jsi ty. Používám od tebe dost věcí a třeba co těď vytvářím novou verzi webu, tak tam mám také phoca cart.

Měla by umět vytvoři Kluby (FC A, FC B, FC C), dále pak týmy v klubech ( áčko, béčko, dorost, žáci), spravovat události (karty, branky), zápasy, výsledky a mnoho dalších funkcí, potřebných k chodu sportovního klubu.

Pokud by byl zájem, čas i ochota se o tom pobavit, budu velmi jedině rád.

Přeji příjemný zbytek dne

Ondra
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47905
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Sportovní komponenta

Post by Jan »

Ahoj, no momentálně to vypadá špatně - hlavně s tím časem, spravovat velký komponenty jako je Phoca Gallery, Phoca Download, Phoca Cart, atd. ve volným čase je tak náročný, že začít ještě novou komponentu, to prostě už z časovýho hlediska nestíhám, už takto je to na hraně :-( :-(
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Post Reply