404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Phoca Cart - complex e-commerce extension
vladag10
Phoca Member
Phoca Member
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2013, 22:49

404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by vladag10 »

Ahoj,
měl bych na tebe prosbu o radu.
Aktualizoval jsem PhocaCart z RC2 na RC3. Nejdřív jsem pouze aktualizoval a potom protože jsem přišel na problém, tak jsem starou verzi odinstaloval a novou verzi jsem nainstaloval znovu. Nainstaloval jsem i vzorová data.

Eshop se vzorovými daty funguje bez problémů, ale když jsem si začal dělat strukturu svého eshopu, tak když kliknu u produktu na tlačítko ZOBRAZIT, tak se mi neobjeví stránky produktu, ale pouze stránka:

______________________________________________________________________________________________________________________
404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Tuto stránku nemůžete navštívit, protože:

zastaralá záložka/oblíbené
vyhledávač, který má zastaralý index tohoto webu
překlep v adrese
na tuto stránku nemáte přístup
Požadovaný obsah nebyl nalezen.
Při zpracování požadavku došlo k chybě.

Vyzkoušejte prosím některou z těchto stránek:

Domovská stránka

Pokud problémy přetrvávají, obraťte se na správce tohoto webu a nahlaste mu níže uvedenou chybu.

Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView
______________________________________________________________________________________________________________________

Prosím tě co dělám špatně?
Díky za odpověď
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47905
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by Jan »

Ahoj, používáš např. cache? nebo něco podobně. Promazal jsi ji.

Jakej je link na produkt přesně (když najedeš na tlačítko zobrazit produkt - dej např. kopírovat odkaz a pod.)?

Máš to někde živě?

EDIT: v jiným zdejší postu měl uživatel podobný problém, pokud kliknul na link v nějaké subkategorii (kategorie - subkategorie). Máš nějaké sukategorie?
If you find Phoca extensions useful, please support the project
vladag10
Phoca Member
Phoca Member
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2013, 22:49

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by vladag10 »

Ahoj,

odkaz na nefunkční popis zboží (potom co stisknu ZOBRAZIT) je http://elektrikarskejbazar.cz/kategorie ... 10-asn-32a
Subkategorie používám a vypadá to, že je to tím. Když jsem tu položku převedl pouze do kategorie výše, tak to fungovalo (teď je tam POKUS).
Cache mám vypnutou, ale zkoušel jsem ji zapnout, ale pořád se to chová stejně. U staré verze to takhle fungovalo.
Díky Vláďa
vladag10
Phoca Member
Phoca Member
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2013, 22:49

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by vladag10 »

Mám rychlejší ruce než hlavu:

zakázal jsem přátelské URL a ono to asi bude fungovat.
Zkusím nahrát starší verzi webu a znovu aktualizuju komponentu.
vladag10 wrote:Ahoj,

odkaz na nefunkční popis zboží (potom co stisknu ZOBRAZIT) je http://elektrikarskejbazar.cz/kategorie ... 10-asn-32a
Subkategorie používám a vypadá to, že je to tím. Když jsem tu položku převedl pouze do kategorie výše, tak to fungovalo (teď je tam POKUS).
Cache mám vypnutou, ale zkoušel jsem ji zapnout, ale pořád se to chová stejně. U staré verze to takhle fungovalo.
Díky Vláďa
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47905
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by Jan »

Ahoj, ano, už jsem to našel, bylo to sukategoriemi. Snad tento týden vydám novou verzi a tam to bude opraveno.

Děkuji za info.
If you find Phoca extensions useful, please support the project
vladag10
Phoca Member
Phoca Member
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2013, 22:49

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by vladag10 »

Děkuju za informaci.
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47905
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by Jan »

Ahoj, mělo by to být OK ve verzi 3.0.0 RC4:
https://www.phoca.cz/news/921-phoca-cart ... 4-released
If you find Phoca extensions useful, please support the project
vladag10
Phoca Member
Phoca Member
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2013, 22:49

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by vladag10 »

Ahoj, díky za novou verzi.
Měl jsem měl jsem problém s aktualizací, ale po kompletní instalaci, je vše špičkové a funkční.
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47905
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: 404 - Zobrazení nebylo nalezeno [name, type, prefix]: 63pristroje, html, phocacartView

Post by Jan »

Ahoj, ano, mezi vývojovými verzemi se musí manuálně updatovat databáze. Momentálně ještě chystám RC5, protože jsem přidával "dynamickou daň" (daň se mění podle toho, z kterého státu je kupující, což e potřeba např. při prodeji software v EU, apod.)
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Post Reply