Phoca cart 3.5.8 omezení velikosti obrázku

Phoca Cart - complex e-commerce extension
Michal
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 2
Joined: 25 Jan 2022, 21:06

Phoca cart 3.5.8 omezení velikosti obrázku

Post by Michal »

Dobrý den, používám šablonu ja_symphony. I když nastavím u kategorií a produktů šířku obrázku 200 px (v Možnostech Ovládacího panelu Phoca Cart), stále se zobrazují v nahrané velikosti. Nefunguje ani 200, ani 200 px. Také se mi nedaří změnit vzhled zobrazení položek v rámci zobrazení Seznam.
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47887
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Phoca cart 3.5.8 omezení velikosti obrázku

Post by Jan »

Ahoj, nastavení šířky a výšky obrázků je zde pro vytváření náhledů. Tedy po nastavení je znovu potřeba převytvořit náhledy. A samozřjemě platí, že poslední slovo, jak velký bude obrázek, má šablona, která ho může např. kvůli responzivitě změnit.

"Také se mi nedaří změnit vzhled zobrazení položek v rámci zobrazení Seznam." ... tomuto nerozumím, můžeš to popsat víc detailněji?
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Michal
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 2
Joined: 25 Jan 2022, 21:06

Re: Phoca cart 3.5.8 omezení velikosti obrázku

Post by Michal »

Ahoj, jak převytvořím náhledy?
K druhé otázce - když si kliknu na eshop (můj odkaz v menu), zobrazí se mi vzhled (nyní 2 položky). jak změním vzhled? Třeba definice šířky/výšky náhledu, výběr zobrazovaných položek... jedná se o seznam položek, nikoliv jednotlivé zboží
https://www.cmporchestra.cz/stah/eshop.pdf
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47887
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Phoca cart 3.5.8 omezení velikosti obrázku

Post by Jan »

Ahoj,

1) převytvoření náhledů - v editaci kategorií se vybera kategorie a zmáčkne se na tlačítko "Recreate Thumbnails"
Image

2) V category view je možné mít tři různé vzhledy produktů, které zákazník může i přepínat: grid, gridlist, list. V nastavení je pak možné vybrat výchozí vzhled:

Image
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Post Reply