Barva tlačítka

Phoca Download - download manager
reznickovan
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 8
Joined: 03 Jul 2022, 07:18

Barva tlačítka

Post by reznickovan »

Dobrý den,
prosím o pomoc ohledně možnosti změny barvy tlačítek pro Náhled a také Podrobnosti u stahování.
U tlačítka stahování jsem již barvu změnila, byl tu v jiném vlákně uveden kód. Ale nevím, jak je označeno tlačítko pro Náhled a pro Podrobnosti, abych mohla použít také takový kód. Můžete mi prosím pomoci? Může mi prosím napsat kód, který bych vložila do custom.css? Nebo se to dá nastavit nějak jinak?
Předem děkuji
Last edited by reznickovan on 06 Jul 2022, 08:53, edited 1 time in total.
reznickovan
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 8
Joined: 03 Jul 2022, 07:18

Re: Tlačítko do článků

Post by reznickovan »

Prosím o radu, jak se dá přidat Stahování do článků. Mám nejnovější verzi Joomla 4 a pro verze 4 nemáte plugin tlačítka.
christine
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 2724
Joined: 28 Nov 2010, 17:20

Re: Barva tlačítka

Post by christine »

reznickovan wrote: 06 Jul 2022, 07:54 Dobrý den,
prosím o pomoc ohledně možnosti změny barvy tlačítek pro Náhled a také Podrobnosti u stahování.
U tlačítka stahování jsem již barvu změnila, byl tu v jiném vlákně uveden kód. Ale nevím, jak je označeno tlačítko pro Náhled a pro Podrobnosti, abych mohla použít také takový kód. Můžete mi prosím pomoci? Může mi prosím napsat kód, který bych vložila do custom.css? Nebo se to dá nastavit nějak jinak?
Předem děkuji
Hi,
Try following (for example only):

Code: Select all

.pd-bs-modal-button {	
background: green !important;
}
.btn-info {
background: green !important;	
}
Codes can be examined using the Inspector, e.g. F12. We don't have your URL, hence the demo.

Kind regards
Christine
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47810
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Barva tlačítka

Post by Jan »

Ahoj,

plugin do článku se přidává manuálně, protože button plugin není kompatibilní s novou verzí editorů. Kódy lze nalézt zde:

https://www.phoca.cz/phocadownload-plugin
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Post Reply